👈🏻 مرکز تماس اکسل - ۰۲۱۲۸۴۲۳۰۷۲ (10الی5عصر)👉🏻

درباره ما

اکسل مجموعه ای دانش بنیان است که با هدف دور زدن تحریم ها و همچنین ارائه خدمات و سرویس های بین المللی برای رشد و تعالی جامعه ایرانی از سال 1399 کار خود را آغاز کرد.

یکی از وظایف مهم اکسل ارائه بهترین خدمت با بهترین قیمت و ارزان ترین برای مورد استفاده قرار گرفتن در تمامی اقشار جامعه میباشد.

تیم ما همواره از شرق تا غرب را جستجو کرده تا روزنه هایی که بتوان تحریم ها را از پیش رو برداشت باز کند و بهترین قیمت را برای اکانت های مورد نظر ارائه داد. در اوضاعی که کشورهای غربی به ناحق کشور عزیزمان را از سیستم های مالی بین المللی کنار گذاشته اند ما همواره کوشیده ایم دسترسی به سیستم های روز دنیا را برای کاربر ایرانی فراهم کنیم.

از تحریم های پی پال گرفته تا تحریم های ویزا و مسترکارت، از نبود شعبات وسترن یونیون و حتی بسته شدن حساب های ایرانیان خارج از کشور...

امروز اکسل با نماد اعتماد و تاییدیه از وزارت صنعت معدن و تجارت بیش از 30هزار اشتراک موفق را در کمتر از دوسال به دست کاربر رسانده و تاحدودی در ارائه این نوع خدمت موفق بوده است.

تیم اکسل با عضویت جوانان نخبه ایرانی همواره به راه خود برای پیدا کردن روش های ارائه اکانت با کیفیت و ارزان قیمت و همچنین پشتیبانی کامل از آن ادامه خواهد داد.