👈🏻 مرکز تماس اکسل - ۰۲۱۲۸۴۲۳۰۷۲ (10الی5عصر)👉🏻

همه چیز درباره گیم پس

Saturday، ۲۰ Aabaan ۱۴۰۲

گیم پس چیست؟

پیش از آنکه بخواهیم در مورد همه چیز درباره گیم پس اطلاعاتی را به شما بدهیم. نیاز است که در مورد این پلتفرم اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه بدهیم.

انجام بازی های ویدئوی امری است که به انتخاب اول بسیاری از افراد برای گذراندن اوقات فراغتشان بدل شده است. این روزها بسیاری از افراد وجود دارند که فارغ از سن و جنسیت، ترجیح می دهند اوقات فراغت خود را با بازی کردن سپری کنند.

سرویس اشتراکی گیم پس مایکروسافت برای کاربران ایکس باکس و پی سی در دسترس است. شما می توانید با پرداخت هزینه ثابت به صورت نامحدود و در مدتی معین که سرویس شما فعال است، به صدها بازی مختلف دسترسی پیدا کنید.

اکانت گیم پس در سال 2017 برای کنسول های ایکس باکس در دسترس قرار گرفت و در سال 2019 برای گیمرهای پی سی در دسترس قرار گرفت. اکانت گیم پس دارای 3 نوع اشتراک برای استفاده است. این اشتراک ها به شرح زیر است:

1) اشتراک مخصوص پی سی

2) اشتراک مخصوص ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس

3) اشتراک آلتیمیت

در صورتی که اشتراک گیم پس مخصوص پی سی و یا کنسول را خریداری کنید، می توانید به مجموعه ای از صدها بازی مختلف دسترسی پیدا کنید. همچنین شمامی توانید با عضویت در سرویس گیم پس به تخفیف های مختلف برای خرید صد ها بازی دسترسی پیدا خواهید کرد. همچنین تخفیف برای خرید محتوای اضافه بازی ها از دیگر ویژگی های این اشتراک است.

تفاوت این 3 اشتراک در امکانات بیشتر گیم پس آلتیمیت می باشد. در واقع، گیم پس آلتیمیت اشتراکی از ایکس باکس و ویندوز می باشد که با خریدن پلن های مختلف، امکان استفاده رایگان از تمامی بازی ها و سرویس های مایکروسافت را برای شما فراهم می سازد.

اگر شما نیز از طرفداران بازی های ویدیویی هستید، تا آخر مقاله راهنمای ساخت اکانت گیم پس ما را همراهی کنید.

شما می توانید برای خرید اکانت گیم پس ارزان و قانونی به اکسل مراجعه کنید.

نحوه خرید اکانت گیم پس

برای اینکه نحوه خرید اکانت گیم پس را بفهمیم لازم تا انتهایی مقاله همه چیز درباره گیم پس ما را همراهی کنید.

برای اینکه اکانت گیم پس را خرید کنید و عضو این سرویس شوید چندین راه وجود دارد که بهترین راه خرید سرویس گیم پس است. بهترین کار برای خرید اکانت گیم پس رفتن به سراغ وب سایت مایکروسافت است. البته برای کاربران ایرانی تحریم های نیز هست که با استفاده از گیفت کارت ها می توانید با اینکه تحریم های اقتصادی وجود دارد از سایت مایکروسافت گیم پس را خریداری کنید.

یکی از عمده سوال های که خریداران گیم پس با آن مواجه هستند این است که نحوه خرید اکانت گیم پس به چه شکلی است؟

سرویس گیم پس در مایکروسافت دارای یک کد است که می توانید با فعال سازی آن وارد سرویس گیم پس شوید و بازی های مورد علاقه خود را مشاهده و بازی کنید.

تیم پشتیبان در مدت 30 دقیقه اکانت گیم پس شما را فعال می کنند. البته وب سایت های مختلفی وجود دارند که شما می توانید با وارد شدن به وب سایت گیفت کارت ماتریکس گیم پس را خریداری کنید بنابراین نکته ای که بسیار مهم است این است که باید به وب سایت های معتبری سر بزنید.

وب سایت مایکروسافت برای کاربران گیفت کارت ها را فراهم کرده است تا در تحریم اقتصادی مربوط به خرید گیم پس بتوانید با استفاده از این گیفت کارت ها و ردیم کردن آن در کمترین زمان یکی از عضوهای سرویس گیم پس شوید.

روی چه پلتفرم هایی گیم پس برای کاربران در دسترس است؟

روی همه سرویس های به روز و جدید به خصوص مایکروسافت مثل ویندوز، کلاود گیمینگ مایکروسافت و کنسول های ایکس باکس می توان به گیم پس دسترسی داشت. خرسندیم که تا این جای مقاله راهنمای ساخت اکانت گیم پس ما را همراهی کردید.

بازی های موجود در سرویس گیم پس

به منظور بررسی همه چیز درباره گیم پس نیاز است تا بیان کنیم که چگونه می توان به لیست بازی های سرویس گیم پس دسترسی پیدا کرد؟

پاسخ این سوال این است که اگر اشتراک گیم پس را خریداری کنید، می توانید در لیست Library کنسول خود به لیست کامل بازی های این سرویسدسترسی پیدا کنید و همچنین شما می توانید در وب سایت ایکس باکس به لیست کاما بازی های گیم پس، پی سی و گیم پس کنسول دسترسی پیدا کنید.

چه زمانی بازی های جدید به سرویس گیم پس افزوده می شوند؟

پاسخ این سوال این است که اگر چه تاریخ معینی برای اضافه شدن بازی های جدید به گیم پس وجود ندارد، اما مایکروسافت همواره به این نکته اشاره کرده است که به صورت پیوسته بازی های موجود در گیم پس را آپدیت می کند. با این حال بررسی ها نشان می دهد که معمولا اول و پانزدهم هر ماه بازی جدیدی به لیست بازی های گیم پس اضافه می شوند.

نکات مهم برای راه اندازی سرویس گیم پس

اگر در زمان خرید اکانت گیم پس 1 دلاری را انتخاب کرده اید نیاز است که رمز عبور اکانت و ایمیل خود را در پی سی یا کنسول وارد کنید. البته با توجه به تحریم اقتصادی برای کاربران ایرانی باید به این نکته توجه داشته باشید که برای ورود به سرویس گیم پس در ابتدا DNS را تغییر دهید.

برای تغییر دادن DNSباید به بخش تنظیمات بروید و گزینه Network setting را انتخاب کنید و در ادامه نیز گزینه Advance setting را انتخاب کرده و از آن قسمت نیز به بخش DNS settings وارد شوید و در بین گزینه ها باید Manually را انتخاب و در قسمت کادر مربوطه رمز عبور DNSرا وارد کنید.

مزیت استفاده از سرویس گیم پس

از مزیت های بسیار خوب گیم پس این است که شما به بازی های جدید و به روز دنیا دسترسی خواهید داشت و مهم ترین مزیت آن این است که قیمت گیم پس در مقابل بازی های متنوعی که ارائه می دهد، پایین است. البته در روزهای خاصی نیز می توانید از تخفیفات ویژه بازی های نیز بهره مند شوید. بسیار خریدیم که تا این جای مقاله همه چیز درباره گیم پس ما را همراهی کرده اید.

راهنمای ساخت اکانت گیم پس

1) برای ساخت اکانت گیم پس ابتدا باید وارد سایت مایکروسافت شوید و سپس از از بالا سمت راست روی گزینه sign inبزنید

2) پس از آن یک صفحه برای شما باز می شود که اگر اکانت داشته باشید با وارد کردن ایمیلتان وارد اکانت شوید. در غیر این صورت برای ساخت اکانت باید گزینه Create oneرا انتخاب کنید.

3) در مرحله بعد ایمیل خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن ایمیل از شما یک پسورد می خواهد تا برای اکانت خود انتخاب کنید که باید شامل حروف و اعداد باشد. پس از این مرحله اسم، فامیل، کشور، تاریخ تولد خود را وارد کنید.

که باید به چند نکته توجه داشته باشید. اول اینکه سنی که وارد می کنید بالای 20 سال باشد. دوم اینکه کشور خود را روی آمریکا قرار دهید تا در هنگام فعال کردن گیم پس به مشکل برنخورید.

4)در مرحله بعد باید ایمیل خود را تایید کنید. برای این کار کدی که برای شما به ایمیلتان ارسال می شود را وارد کادر مورد نظر کنید تا اکانت مایکروسافت شما ساخته شود.

راهنمایی ساخت اکانت گیم پس ظرفیتی

اگر گیم پس ظرفیتی را از فروشگاه های معتبر مثل گیم رنتر تهیه کرده باشید، نیازی به ساخت حساب کاربری جدید ندارید. فقط باید ایمیل و پسوردی که از فروشگاه دریافت می کنید را مطابق با راهنمایی فعال سازی گیم پس، در کنسول یا کامپیوتر شخصی تان وارد کنید.

کلام آخر

بنابراین شما با استفاده از سرویس گیم پس می توانید به بازی های جدید و به روز دنیا دسترسی داشته باشید. در این مقاله ما همه چیز درباره گیم پس و نحوه ساخت اکانت گیم پس و... را بیان کردیم و خرسندیم که شما عزیزان ما را تا انتهای مقاله همه چیز درباره گیم پس همراهی کردید